این نشانه روی پستان یعنی فقط سرطان سینه + همراه با عکس

16248

این نشانه روی پستان یعنی فقط سرطان سینه

یکی از راههای تشخیص سرطان سینه دقت و شناخت علامت و نشانه ظاهری پستان است ، 12 عکس متفاوت از لیمو را خواهید دید که هر کدام یک نوع از تغییر در سینه مبتلا به سرطان را نشان می دهد.

10 علامت از سرطان سینه روی پستان که باید بدانید
یکی از اقدامات مهم و حیاتی برای تشخیص به موقع سرطان سینه و حتی پیشگیری از رشد غده سرطانی داخل بافت پستان معاینات منظم توسط خود فرد است ، معایناتی که بارها پزشکان در مورد زمان و شرایط صحیح انجام آن به خانم ها توضیح داده اند . یکی از دیگر از راههای موثر در درمان به موقع و جلوگیری از پیشرفت این نوع سرطان متاسفانه شایع در میان زنان امروزی شناخت و آگاهی کافی در مورد این بیماری است که این بخش از بهداشت و سلامت نمناک به آن پرداخته است .سرطان سینه

تشخیص سرطان سینه از روی نشانه های ظاهری
مطمئنا اگر تصویری از شکل پستان مبتلا به سرطان سینه را ببینید به ساده ترین راه ممکن آگاهی شما در مورد این مسئله افزایش خواهد یافت به این ترتیب که اگر هرکدام از حالت ها را در خود دیدید متوجه نشانه خطرناک می شوید.
در ادامه تصاویری از چند لیمو با شکل غیرطبیعی مشاهده می کنید ، ماجرا چیست؟

- Advertisement -


این لیمو ها مجریان کار اطلاع رسانی و آشنایی زنان و مردان با شکل سینه مبتلا به سرطان را برعهده دارند .
شکل های مختلف از لیمو برای نشان دادن 12 نشانه متفاوت از سرطان سینه روی پستان

برای جلوگیری از رشد سرطان سینه لیموی خود را بشناسید
یکی از کاربران فیس بوک به نام ” اِرین اسمیت ” بعد از ابتلا به سرطان سینه و آگاهی از آمار نگران کننده رشد آن در میان زنان جهان تصمیم گرفت تا تصویری از شکل پستان مبتلا به سرطان را به دوستانش ارسال کند تا مبادا آنها با دیدن تغییرات مشابه در سینه خود به دلیل بی اطلاعی دچار مشکل جدی تری شوند اما مشکلی که وجود داشت محدودیت انتشار این نوع تصاویر در فضای مجازی داشت بود برای همین راه خلاقانه ی دیگری خلق کرد .

10 لیموی چیده شده در یک بسته کاغذی که اشکال مختلف سرطان سینه را نشان می داد.

از ردیف بالا و سمت راست تصویر یک به یک علائم نشان داده شده روی لیمو ها را خواهیم گفت هرکدام از این لیمو ها نشانه ای از سرطان سینه روی پستان را نشان می دهد

نشانه هایی شامل:
گوله گوله شدن
ترشح جدید و عجیب غریب از نوک پستان
گرمی یا سردی

فرسودگی پوست
تورفتگی سینه
توده ضخیم و برجسته روی پستان

ردیف پایین:
توده ی پنهان که با زوم کردن روی شکل نشان داده شده است
پوست پرتغالی شدن پستان
تغییر اندازه و شکل
فرورفتگی نوک سینه
برجستگی رگها
برآمدگی

او توانست با کمک عکس های لیموهای مختلف، کمپین جهانی «لیموی خود را بشناسید» را با کمک بنیاد جهانی خیریه سرطان پستان، راه اندازی کند. شاید برای تان جالب باشد که بدانید انتشار عکس این لیموها، تنها در یک پست فیس بوکی، باعث شد تا 3 میلیون نفر اعلام کنند که تجربه یکی از 12 علائم سرطان پستان را دارند. این پست، به سرعت تا حدود 21 هزار مرتبه، بازنشر شد و صدای کمپین «لیموی خود را بشناسید» را به گوش بیشتر مردم جهان رساند.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید